+420 728 528 935
Všední den 9:00 - 17:00

Pronájem nemovitostí

Sháníte krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem v Praze? Potřebujete rychlé bydlení? Žádný problém. Máme pro vás připravené kompletně vybavené nemovitosti ihned k nastěhování. Blízko centra i metra. Zdá se vám to jako pohádka? Jenže není. Je to realita. Uchopte svoji příležitost pohodlného bydlení a prohlédněte si naši aktuální nabídku volných bytů a domů k pronájmu.

Více fotografií
foto
foto foto foto foto foto foto foto foto

Byt 2+kk

Novákových, Praha - Libeň
cena na dotaz
Byt je po kompletní rekonstrukci (vyměněná okna, veškeré rozvody, omítky koupelny, zařizovací předměty) 38m2 včetně vestavěných skříní a spotřebičů - pračka, myčka, lednice, mikrovlnka, trouba, varná deska přímo u metra a jen pár metrů od stanice tramvají. Byt se nachází na ulici Novákových. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. V okolí je nákupní centrum Harfa, golfové hřiště, divadlo Pod Palmovkou, banky, nákupní centrum BILLA, Alza, Kaufland, ALBERT. Z hlediska dopravní dostupnosti MHD, je nejrychlejší metro Palmovka, připadně TRAM, autem je dostupnost 10 min do centra města. Výhodou je přímé napojení na magistrálu do Holešovic (tunel Blanka), nebo na dálnice ve směru Teplice, Hradec Králové a Mladá Boleslav do cca. 15 minut.
Celková cena:
na dotaz
Stavba:
cihlová
Užitná plocha:
38 m²
Sklep:
neuvedeno
Parkování:
neuvedeno
Stav objektu:
po rekonstrukci
Typ bytu:
jednopodlažní
Plocha podlahová:
38 m²
Plocha pozemku:
neuvedeno
Garáž:
ne

Vaše poptávka

Zaujala vás některá z nabízených nemovitostí? Napište nám. Na pronájmu bytu nebo domu se domluvíme rychle a hlavně férově. Bydlet s námi znamená bydlet v klidu a pohodě.

Více informací
Více informací
Top